Перевага Fleetguard
Fleetguard пропонує повну лінійку фільтрів, спеціально розроблених для широкого діапазону систем. Завдяки вдосконаленому дизайну та високій якості фільтри Fleetguard для важких умов надають клієнтам максимальний захист для всього їхнього обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | AF26200 |
| Производитель | Fleetguard |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | John Deere |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Высота | 295 мм |
| Внешний диаметр | 332 мм |
| Внутренний диаметр | 174 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | John Deere |
Информация для заказа
- Цена: 3 356,80 ₴

