Перевага Fleetguard
Fleetguard пропонує повну лінійку фільтрів, спеціально розроблених для широкого діапазону систем. Завдяки вдосконаленому дизайну та високій якості фільтри Fleetguard для важких умов надають клієнтам максимальний захист для всього їхнього обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | AF26207 |
| Производитель | Fleetguard |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | John Deere |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Длина | 631 мм |
| Высота | 633 мм |
| Внешний диаметр | 360 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | John Deere |
Информация для заказа
- Цена: 4 231,93 ₴

