Перевага Fleetguard
Fleetguard пропонує повну лінійку фільтрів, спеціально розроблених для широкого діапазону систем. Завдяки вдосконаленому дизайну та високій якості фільтри Fleetguard для важких умов надають клієнтам максимальний захист для всього їхнього обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | AF26399 |
| Производитель | Fleetguard |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | CLAAS |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Высота | 539 мм |
| Внешний диаметр | 240 мм |
| Внутренний диаметр | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | CLAAS |
| Мoдель | Tucano 320 |
Информация для заказа
- Цена: 2 388,20 ₴

