Перевага Fleetguard
Fleetguard пропонує повну лінійку фільтрів, спеціально розроблених для широкого діапазону систем. Завдяки вдосконаленому дизайну та високій якості фільтри Fleetguard для важких умов надають клієнтам максимальний захист для всього їхнього обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | AF4435 |
| Производитель | Fleetguard |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 605.5 мм |
| Высота | 605 мм |
| Внешний диаметр | 185 мм |
| Внутренний диаметр | 164 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Massey Ferguson |
| Мoдель | MF7370 |
Информация для заказа
- Цена: 3 196,09 ₴

