Перевага Fleetguard
Fleetguard пропонує повну лінійку фільтрів, спеціально розроблених для широкого діапазону систем. Завдяки вдосконаленому дизайну та високій якості фільтри Fleetguard для важких умов надають клієнтам максимальний захист для всього їхнього обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | FF5380 |
| Производитель | Fleetguard |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | CLAAS |
| Совместимость с моделью | Vario |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Тип фильтра | Вставка |
| Длина | 103 мм |
| Высота | 103 мм |
| Внешний диаметр | 92 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | CLAAS |
| Мoдель | Tucano 470 |
Информация для заказа
- Цена: 439,85 ₴

