Перевага Fleetguard
Fleetguard пропонує повну лінійку фільтрів, спеціально розроблених для широкого діапазону систем. Завдяки вдосконаленому дизайну та високій якості фільтри Fleetguard для важких умов надають клієнтам максимальний захист для всього їхнього обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | FS1280 |
| Производитель | Fleetguard |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
| Длина | 165 мм |
| Высота | 168 мм |
| Внешний диаметр | 94 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Massey Ferguson |
| Мoдель | MF38/40 |
Информация для заказа
- Цена: 461,84 ₴

